آزادی به 25 مددجوی زندانی در بوشهر رسید

به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع)، ۶۶ نفر از زندانیان مرکزی بوشهر و دشتستان آزاد و یا به مرخصی رفتند که در این راستا ۲۵ مددجو زندان بوشهر مشمول مرخصی منجر به آزادی شدند.
سباتدب

رئیس کل دادگستری استان بوشهر به مناسبت میلاد پیامبر(ص)  و امام جعفر صادق علیه‌السلام ظهر جمعه به اتفاق مسؤولان قضایی، دادستان‌ها، قضات و مسؤولان بخش‌های مختلف دادگستری از زندان مرکزی بوشهر بازدید کردند.

در این آیین رئیس کل دادگستری استان بوشهر به اتفاق همراهان از تمام بخش‌های زندان مرکزی بوشهر، اماکن ورزشی، کارگاه اشتغال‌زایی، کتابخانه، اندرزگاه، قرنطینه، بازدید و در دیدار چهره به چهره با مددجویان زندانی مسائل آنها را بررسی کرد.

این‌ بازدید که بیش از 5 ساعت به طول انجامید مهدی مهرانگیز رئیس کل دادگستری استان بوشهر بر کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها تأکید و اظهار کرد: حمایت از خانواده زندانیان مورد توجه ویژه قرار داشته باشد.

وی در ادامه ضمن سرکشی از بازداشت‌شدگان عوامل و لیدرهای اغتشاشات اخیر در استان افزود: توطئه و دسیسه همواره در دستور کار دشمنان نظام اسلامی ایران قرار دارد که لازم است در برابر این دسیسه‌ها هوشیار باشیم تا گرفتار اهداف شوم آنها نشویم.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با بیان اینکه در این اغتشاشات عده‌ای به‌صورت احساسی اقدام و برخی هم با برنامه در راستای اهداف دشمن عمل کردند، افزود: جوانان نباید فریب توطئه و دسیسه دشمنان بخورند.

انتهای پیام/

دسته بندی

برچسب‌ها